SAMONOSNÁ MARKÝZA ALU-CAB 270° 200 CM

Samonosná markýza Alu-Cab 270° 200 cm

Varianty: levá a pravá strana
Barva: šedá
Délka bočního ramene: 2000 mm
Délka zadního ramene: 1695 mm
Rozměry ve sbaleném stavu: 200x20x15 cm
Hmotnost: 18,5 kg

Varianta
Můžeme doručit do:
9.7.2024 9.7.2024 Zvolte variantu
Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: AC-AWN-2M/PRA AC-AWN-2M/LEV Zvolte variantu
36 300 Kč 30 000 Kč bez DPH
Kategorie: ALU-CAB

Osvědčená samonosná 270° markýza Alu-Cab nyní ve zkrácené verzi i pro menší vozy!

Alu-Cab 270 stupňová markýza je silnější, lehčí a jednodušší než jiné markýzy na trhu. Pro otevření markýzy o rozměrech 270 stupňů je třeba otevřít pouze zip transportního pouzdra, poté se markýza stáhne kolem vozidla a připevní se k zadnímu držáku. Aby se tkanina dala trochu většího napětí a umožnila snadnější vypuštění deště, krátká opěrná tyč je složena na středovém kloubovém rameni. S malou praxí, tohle, stejně jako ukládání, jde za méně než minutu.

Značka Alu-Cab 270 stupňů obvykle nevyžaduje žádnou oporu na zemi. Když je vítr silný, může být markýza podepřena na podlaze s ramenem připevněným na kloubové rameno a poté napnutou. Popruhy pro napínání jsou zachyceny v kloubových ramenech. Za účelem opětovného uložení markýzy je třeba sklopit pouze středovou opěrku, uchopovací popruh se musí uvolnit v zadní části vozidla a markýza se musí skládat. Poté je plachta navinuta, obložena suchými zipy na rámu a zip na přepravní objímce je zavřený. 

Alu-Cab markýza má tři kloubové ramena vyrobené z 1,6 mm hliníku obdélníkového profilu. Obdélníkovýprofil poskytuje dodatečnou stabilitu bez dodatečné hmotnosti. Panty, ke kterým jsou kloubové ramenapřipevněny, sestávají z 5 mm tlusté nerezové oceli s nylonovými ložisky.
S volitelnými bočními stěnami může být markýza rozšířena do velké markýzy. Boční stěny s dveřmi a několika okny, obojí vybavené sítěmi proti komárům, jsou připevněny k markýze pomocí suchého zipu. Dva další stánkové sloupky v rohu zajišťují, že stan zůstává ve tvaru.

Zpět do obchodu